כיצד להשתמש?

אתר משרות פנויות ומועמדים בהוראה מאפשר למנהלים/ות לפרסם משרות פנויות ולמורים ולאנשי הוראה לצפות במשרות ולפרסם את מועמדותם.

מפקחי על גני ילדים ומנהלי מוסדות החינוך

כניסה לאתר מתבצעת באמצעות פרטי ההזדהות אישיים שהונפקו עבורם במשרד החינוך ומשמשים לכניסה למערכות המשרד האחרות.

לביצוע הזדהות יש ללחוץ על קישור "כניסה למפקחי ולמנהלי מוסדות החינוך" הנמצא בחלקו השמאלי של הסרגל העליון.

ניתן להגיע לאזור האישי לניהול משרות (לאחר ההזדהות) באמצעות לחיצה על שם המפקח/ת או המנהל/ת הנמצא בחלקו השמאלי של הסרגל העליון או לחלופין, באמצעות הקישור "ניהול חשבון" הנמצא בחלקו התחתון של הדף (באזור החשבון שלי).

באזור האישי ניתן לפרסם משרות הוראה חדשות הנדרשות במוסד החינוכי. כמו כן, מתאפשרת צפייה ועדכון משרות אשר פורסמו ע"י מפקח/ת או מנהל/ת המוסד.

לתשומת לבכם, חובה להזין פרטים מלאים אודות המשרה. לפתיחת כל האפשרויות למאפייני המשרה יש לבצע שמירה ראשונית ולאחר מכן להשלים את הפרטים ולבצע שמירה חוזרת. פרסום המשרה מותנה באישור קריאת התקנון לאחר מילוי כל הפרטים.

 

אנשי הוראה

אנשי הוראה המעוניינים לפרסם את מועמדותם מוזמנים להרשם לאתר ולפרסם את מועמדותם. לרישום לאתר לחצו כאן

לאחר השלמת תהליך הרישום הכולל אימות באמצעות דוא"ל אישי, הזדהו באתר בלחיצה על "רישום וכניסת מועמדים" בסרגל העליון (השחור).

על מנת שתוכלו למלא את פרטי המועמדות שלכם לחצו על שמכם המופיע בסרגל העליון לאחר ההזדהות או לחלופין, באמצעות הקישור "ניהול חשבון" הנמצא בחלקו התחתון של הדף (באזור החשבון שלי). למילוי פרטי מועמדות לחצו כאן

שימו לב לסמן את מועמדותכם להצגה במאגר על מנת שמנהלים יוכלו לאתר אתכם. 

חשוב לציין שמאגר המועמדים הינו חסוי ונגיש רק למנהלי מוסדות לימוד שהזדהו באתר.

בכל רגע תוכלו לחזור על תהליך ההזדהות באתר, לעדכן את מועמדותכם ואף להסירה מפרסום במידת הצורך.